KONST / Litografier / Färglitografi 12848436
nr 1284 8436
Lars-Erik Johansson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Nils-Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Signerad, numrerad 64/260, Rakspegel. Motivet: 40x30 cm
Lars-Erik Johansson, svensk textilkonstnär d 1954 i Skeppsta utanför Örebro och bosatt i Stockholm sedan 1979.
måndag 28 oktober 2019
kl 18:03:04
Lars-Erik Johansson
Läs mer om Lars-Erik Johansson